Puse Latvijas iedzīvotāju atbalstīja eksāmenu par tiesībām pastiprināšanu

1948
0
18-06-2021, 18:28
Autors:  admin

Pēdējo mēnešu bēdīgā statistika liecina, ka Latvijā palielinās letālu ceļu satiksmes negadījumu skaits. Diemžēl varas iestādes ir bezspēcīgas pret autoavāriju pieaugumu un ir tikai spiestas konstatēt šo faktu.

Savukārt plašsaziņas līdzekļos izcēlās karsta diskusija par iespējamo iemeslu tēmu, kas ietekmē ceļu satiksmes negadījumu pieaugumu valstī. Tādējādi ziņu aģentūra TNS veica aptauju autobraucēju un vienkāršo pilsoņu pārstāvju vidū, kuri pauda viedokli par pašreizējo situāciju.


Vairāk nekā puse respondentu negadījumu skaita pieaugumu saista ar diezgan maigām prasībām jauniem autovadītājiem, kā arī ar nepietiekami stingru eksāmenu. Tajā pašā laikā daudzi respondenti sūdzas par praktisku vingrinājumu trūkumu, kuriem būtu jāveido atbilstoša braukšanas pieredze jaunam autovadītājam, tostarp braukšana sarežģītos laika apstākļos.

Tikai 27 procenti respondentu pauda stingru nostāju, saskaņā ar kuru ar vadītāja apliecības eksāmeniem nav nekā kopēja. Pēc viņu domām, eksāmenu nokārtošanas noteikumu pastiprināšana, visticamāk, neveicinās statistikas uzlabošanos. Tajā pašā laikā šie pilsoņi nevarēja nosaukt īpašas alternatīvas kā avārijas cēloņus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация