Izmēģinājuma brauciens BMW M8 sacensību sporta kupeja

11 074
0
19-06-2021, 10:23
Autors:  admin

BMW koncerns noteikti nav pasaules līderis sporta un sacīkšu automašīnās, taču tā M sērija patiešām ir pelnījusi uzmanību un cieņu. Šodien mūsu pārskatā viena no labākajām automašīnām ģimenē ir BMW M8 sacensības, kuras tiek pārdotas ar kupeju un kabrioletu.

Nav jēgas runāt par šī izskatīgā sportista izskatu, jo jūs jau lieliski saprotat leģendārās rūpes dizaineru darba līmeni. Teiksim tikai to, ka atšķirībā no parastā M8 automašīna saņēma vienmērīgākas līnijas, pārskatītas virsbūves proporcijas, kā arī lielisku radiatora režģi un svaigu optiku.


Iekšpusē arī viss ir ideālā kārtībā. Kā parasti, BMW sporta automašīnas arsenālā ir ērtas sēdvietas, dažādu funkciju pārpilnība un daudzas patīkamas lietas, kurām tradicionālo sporta modeļu ražotāji neļaujies.

Zem BMW M8 Competition pārsega atrodas jaudīgs V6 motors ar 600 ZS, kas ļauj paātrināties līdz simtam tikai 3,2 sekundēs. Tajā pašā laikā modelis ir maksimāli kontrolējams un stabils pagriezienos. Kopumā modelis ir dizaineru pieredzes izspiešana un slavenās rūpes.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация