Jeep Gladiator pikaps tika izlaists Next Level

11 077
0
19-06-2021, 05:40
Autors:  admin

Jeep nepieņem pilna un pilna izmēra pikapus ļoti bieži. Paturot to prātā, Jeep Gladiator bija īsts acu skatiens daudziem amerikāņiem, kuri 2018. gadā nonāca aci pret aci ar modeli. Un tagad, pēc 3 gadiem, iznāk jauna gladiatora versija no burvjiem no Next Level tūninga studijas.

Modelis neguva daudz izmaiņu ārpuses un interjera jomā, jo lielāko daļu pūļu koncentrēja spēka agregāts un balstiekārta. Tikmēr Next Level pievienoja sportisku virsbūves komplektu, vairākus jaunus gumijas komplektus un lielisku LED optiku ar miglas lukturiem.


Vietējo V6 motoru pārstādīja programmatūra, izmantojot mikroshēmu regulēšanu. Ir pievienots arī papildu kompresors un gaisa filtrs. Tā rezultātā piespiedu dzinējs rada 380 ZS jaudu. un 673 Ņūtona metru griezes moments, kas ir 116 ZS. vairāk nekā akciju versijā.

Automašīna tiks pārdota tikai Amerikas Savienotajās Valstīs, kur pieprasījums pēc pikapiem joprojām ir visaugstākais pasaulē. Atjauninātās automašīnas standarta versija būs no 66 000 USD, savukārt progresīvāks pikaps ar papildu iespējām maksās 73 000 USD. http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация