Uz Latvijas ceļiem pieaug lūkas automašīnu skaits

1942
0
18-06-2021, 18:27
Autors:  admin

Latvijā atkal tika veikti statistikas pētījumi par luksusa un augstākās klases automašīnu skaitu pilsoņu vidū. Saskaņā ar pētījuma rezultātiem tika noskaidrots, ka luksusa klases automašīnu iegāde bija par 49,7 procentiem vairāk nekā pērn. Eksperti tik strauju lēcienu saista ar vairākiem iespējamiem iemesliem.

Starp populārākajiem luksusa modeļiem Latvijas iedzīvotāju vidū vispopulārākās ir Mercedes-Benz S klases automašīnas, kas vada augstākās vēlmes. Reitingā ir arī astotā sērija no koncerna BMW, automašīnām Jaguar XJ un Maserati Quattroporte, kā arī leģendārās Porsche kompānijas darbi.


Runājot par iemesliem, daudzi pētnieki piekrita, ka reģistrētā izaugsme ir īslaicīga parādība. Visticamāk, autobraucēji vienkārši pērk automašīnas pēc pandēmijas viļņa, kas savukārt ir ievērojami samazinājis automašīnu pārdošanu visos cenu segmentos.

Neskatoties uz lielo lēcienu augstākās klases nozarē, parasto automašīnu nometnē šāda izaugsme nenotiek. Turklāt, pat ņemot vērā luksusa klases automašīnu skaita pieaugumu, to kopējais skaits nepārsniedz vienu procentu attiecībā pret pārējiem reģistrētajiem transportlīdzekļiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация