Testa brauciens pilna izmēra krosovera Cadillac XT6

11 214
0
19-06-2021, 10:24
Autors:  admin

Amerikāņi mīl lielas automašīnas. Par to liecina vietējo uzņēmumu sastāvs, kas ar entuziasmu ražo pilna izmēra krosoverus, pikapus un pat sedanus. Tālāk mēs runāsim par iespaidīgo Cadillac XT6, kuru bez nepatiesas pieticības var nodēvēt par ceļu un bezceļu karali.

Ārēji krosovers izskatās pārsteidzoši. Īpaši dizaineriem tas izdevās automašīnas priekšējā daļā, ko pārstāv masveida radiatora režģis, eleganta optika un agresīvas formas. Kopumā dizains rada lielisku iespaidu, kas atšķiras no japāņu kolēģiem no Toyota.


Cadillac XT6 iekšpusē arī viss ir kārtībā. Ir laba salona apdare un daudz vietas, kas neierobežo vadītāju vai pasažierus. Turklāt ir pilns ērtu funkciju klāsts, lai jūs ar maksimālu ērtību varētu iekarot nedzīvu tuksnesi vai blīvu taigu.

Jaudas bloka jauda, kas ir 250 ZS, ir pilnīgi pietiekama, lai krosoveru darbinātu visdažādākajos režīmos. Tajā pašā laikā bezceļa režīms šajā automašīnā izstādei vispār nav pieejams. Kopumā krosovers izskatās lieliski, lieliski tiek galā un kopumā palīdz iegūt lielu braukšanas prieku!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация