Jaunais Abarth 695 Esseesse mēģinās piesaistīt kolekcionārus

1278
0
6-01-2023, 18:19
Autors:  work
Fiat Abarth 695 Esseesse centīsies iepriecināt kolekcionārus ar savu eleganto salona apdari, kā arī ar daudzām ekstrām. Tajā pašā laikā speciālās versijas ritošā daļa paliks nemainīga, kas šķiet diezgan strīdīgs lēmums, ņemot vērā paša pilsētas auto sadārdzināšanos. Kopumā tad jūs atradīsiet pārskatu par gaidāmo jaunumu.
Jauninājumi kļūst pamanāmi no pirmā acu uzmetiena uz automašīnu. Citycar rīcībā nonāca stilīgi 17 collu diski, virsbūves komplekts, jauns motora pārsegs un kaut kāds spoileris. Ir pievienotas arī jaunas virsbūves krāsas krāsas, tostarp divu toņu iespējas.

Kur lieli jauninājumi vīd atjauninātajā interjerā, kura apdarē aktīvi izmantots dabīgais koks, āda, kā arī augstas kvalitātes plastmasa, kas attēlota uz paneļa un durvju kartēm. Būtiski tika uzlabots arī elektronikas līmenis, kura priekšgalā ir multimediju sistēma.
Abarth 695 Esseesse lētākās komplektācijas izmaksas būs aptuveni 35 tūkstoši eiro, kas, ņemot vērā paša auto pieticīgo raksturu, ir diezgan dārgi. Neraugoties uz to, nelielā 1949 eksemplāru tirāža vieš pārliecību, ka visa īpašā versija tā vai citādi tiks ieviesta pāris trīs gadu laikā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация