Spofec ārā ir Rolls-Royce Wraith Black Badge

11 050
0
19-06-2021, 05:39
Autors:  admin

Nesen tika izlaista melodijas Rolls-Royce Wraith Black Badge no tūninga studijas Spofec. Modelis ir diezgan reta automašīna, kuru vienā reizē pārdeva tikai 71 eksemplāru. Šī uzlabotā versija ir pilnīgi vienreizēja, tāpēc ir vēl interesantāk redzēt, ko Spofec puiši ar to ir darījuši.

Lielākā daļa jauninājumu ir kosmētiska rakstura. Automašīna saņēma vairāk spīduma un interesantu jauninājumu, kas vērsti uz iekšējo apdari un tikai nedaudz uz ārpusi. Rolls-Royce Wraith Black Badge ārpuse lielākoties nav mainījusies, izņemot jauno LED optiku, kā arī iespaidīgus 22 collu lokus, kurus pēc pasūtījuma izgatavojis Vossen.


Daudz vairāk jauninājumu tiek piedāvāts divu durvju skaistajā salonā, kas saņēma jaunus ādas sēdekļus, pārveidotu paneļu, atjauninātu stūri un virkni citu tikpat iespaidīgu jauninājumu.

Tehniski viss palika nemainīgs. Automašīna joprojām ir aprīkota ar iespaidīgu 717 ZS V12 dzinēju, kurā ietilpst divi turbokompresori. Vienīgais, kas pievienots, ir Spofec N-Tronic vadības bloks, kas ļaus motoram darboties stabilākā darba režīmā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация