Testa brauciens ar elektrisko Porsche Taycan 4S

1263
0
2-01-2023, 18:15
Autors:  work
Jaunais Porsche elektriskais sedans gāja kā zibens no skaidrām debesīm un uzreiz piesaistīja sabiedrības uzmanību. Jā, mēs runājam par jaunāko Porsche Taycan 4S, kas pircējiem piedāvāja izcilu tehnoloģiju līmeni, firmas izskatu, kā arī komforta iespēju pārpilnību. Tālāk tekstā jūs atradīsiet šī modeļa testa braucienu.
Mēs nekavēsimies pie automašīnas tehniskajām īpašībām, jo tās jau ir labi zināmas un pieejamas simtiem citu vietņu. Tā vietā pastāstīsim par saviem iespaidiem par jaunumu, kas ir noderīgāki. Un mēs sāksim ar ārpusi, kas izskatās diezgan pievilcīgi. Turklāt modelis ir izgatavots sedanu klasē, kas ir nedaudz netipisks Porsche.

Salons ir diezgan plašs, lai gan viņš netika vaļā no zīmolam raksturīgā sporta virziena. Ir tādi paši nosacīti ērti sēdekļi ar galvas balstiem un sānu atbalstu, digitālais informācijas panelis, daudzfunkcionāla stūre, multimediju sistēma un pilns komfortablo iespēju klāsts, kas augstākās klases konfigurācijā ir vēl vairāk.
Patīkamākais moments, protams, ir elektromobiļa dinamika un vadāmība. Jaudīgu dzinēju ar izcilu paātrinājuma dinamiku papildina lieliska piekare, uzticamas bremzes un intuitīva stūrēšana. Kopumā - sedans bija veiksmīgs visiem pieciem plus un pilnībā attaisnoja pat drosmīgās cerības.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация