BMW Connected sistēma gatavojas ieviešanai Latvijā

1960
0
18-06-2021, 18:28
Autors:  admin

BMW kompānija nopietni plāno atjaunot visu savu pašreizējo modeļu klāstu Latvijas tirgū un drīzumā ieviesīs BMW Connected sistēmu, kas padarīs automašīnu ekspluatācijas procesu ērtāku un ērtāku. Pēc uzņēmuma vadītāju domām, šī kustība ļaus īpašniekiem kontrolēt visus sava transportlīdzekļa aspektus no viedtālruņa ekrāna.

BMW Connected ir integrēta vide, kas savieno transportlīdzekļa borta datoru ar BMW tiešsaistes pakalpojumiem. Tajā pašā laikā transportlīdzekļa īpašnieks vienmēr varēs izveidot savienojumu ar uzņēmuma serveriem, izmantojot viedtālruni, un saņemt pilnu pakalpojumu klāstu un informāciju.


Tātad starp informācijas pakalpojumiem ir nobraukums, automašīnas tehniskais stāvoklis, braukšanas stila analīze un daudzi citi parametri, kas var būt noderīgi, lai izsekotu jūsu automašīnas darbībai. Papildu pakalpojumi ietver tikšanos ar servisa centriem, kā arī piederumu un rezerves daļu izvēli tiešsaistē.

Protams, BMW Connected īsteno arī ētera atjauninājumus, kas var palīdzēt atjaunināt automašīnas programmatūru, neaizbraucot tieši uz servisa centru. Lai atjauninātu, pietiek ar Wi-Fi piekļuvi internetam, kā arī modernu viedtālruni ar instalētu oficiālo lietojumprogrammu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация