Latvijā BMW X6 ir kļuvis par iecienītu autobraucēju favorītu

11 048
0
18-06-2021, 18:26
Autors:  admin

Nesen Latvijā tika veikts vēl viens statistikas pētījums, kas atklāja mūsu tautiešu vidū populārākās automašīnu markas un modeļus. Nevar teikt, ka apkopotā reitinga rezultāti būtu negaidīti, taču topa sastādītājus tomēr gaidīja daži pārsteigumi. Tāpēc apskatīsim pētījumu rezultātus sīkāk.

Leģendārais japāņu automašīna Nissan Quashqai ir pašā diagrammas pirmajā pozīcijā. Šim krosoveram ir ievērojama uzticamība un augsts komforts par pieņemamām izmaksām, kas padarīja automašīnu par līderi starp auto entuziastiem Latvijā.


Nākamais rangā ir BMW X6 krosovers, kas arī nav jāievieš. Lai gan šis modelis ir dārgāks nekā tā japāņu kolēģis, vācu kvalitātes un komforta līmenis ir pelnījis vislielāko autovadītāju uzmanību.

Turklāt vērtējumā ietilpst tādas automašīnas kā Volkswagen Golf un Passat, RAV4, Ford Transit, kā arī visuresošais Land Rover Range. Krosoveru popularitāte joprojām ir diezgan augsta, tāpēc vairāk nekā puse no visām automašīnām ir pārstāvētas tieši šajā klasē. Pamazām popularitāti gūst arī elektromobiļi, lai gan to modeļi nav iekļauti vērtējumā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация