Test Drive sedans Acura TLX

11 304
0
19-06-2021, 10:22
Autors:  admin

Acura TLX ir sportisks sedans, kas tomēr piedāvā lielāku komfortu un ērtības vadītājam. Protams, modelis nesasniedz pilnvērtīgu premium klases automašīnu, taču tas var lepoties ar acīm patīkamu dizainu un ļoti ērtu pilnas funkcijas salonu. Tomēr ejam kārtībā.

Acura TLX ārpuse ir līdzīga japāņu un korejiešu sedaniem. Par to liecina līdzīgās formas, konusveida motora pārsega līnijas un raksturīgā radiatora reste. Tomēr automašīnai ir arī savs personības pieskāriens, kas kopumā būs pamanāms šīs markas cienītājiem, nevis ikdienas braucējiem.


Tehniskā aprīkojuma un funkcionalitātes ziņā sedans ir patiešām labs. Benzīna dzinēju klāsts piedāvā vidējo agregātu ar jaudu 200 ZS, kas darbojas kopā ar automātisko un ļoti patīkamo pārnesumkārbu. Varat arī atzīmēt izcilo ērto interjeru, kurā ir pietiekami daudz mūsdienu funkciju.

Kas attiecas uz automašīnas paātrinājuma dinamiku un uzvedību uz ceļa, tad ar viņiem viss ir kārtībā. Automašīna ļoti droši uzņem ātrumu un lieliski iztur pat straujos pagriezienos. Ja cena būtu nedaudz mazāka, tad Acura TLX būtu pilnvērtīgs Lexus zīmola konkurents.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация