Audi RS6 Johann Abt Signature iznāca vienkārši grandiozi

1274
0
3-01-2023, 18:17
Autors:  work
Tūninga studija ABT laidusi klajā vēl vienu karstu projektu, kas sporta uzlabojumu cienītāju vidū vienkārši ir lemts panākumiem. Runa ir par Audi RS6 Johann Abt Signature projektu, kas bija veltīts uzņēmuma 125 gadu vēsturei, kad Johans Abts pirmo reizi atvēra savu kalti Bavārijā. Protams, tajos laikos uzņēmums nenodarbojās ar ratiņu tūningu, bet joprojām strādāja tehnoloģiju nozarē.
Tomēr atpakaļ uz mūsu palātu, kas tiks izdota ierobežotā 64 eksemplāru tirāžā. Zem modeļa pārsega atrodas parasts V8 4.0 ar iespaidīgu 600 ZS jaudu. un 800 ņūtonmetru griezes moments. Turklāt būs pieejama arī dzinēja piespiedu versija, kas jau ražo 740 ZS. un 920 ņūtonmetru griezes moments.

Papildus šasijas modernizācijai tika pabeigta automašīnas piekare un izplūdes sistēma. Tas viss, protams, pozitīvi ietekmēja vadāmību un ērtu braukšanu lielā ātrumā. Starp citu, paātrinājuma dinamika līdz simtiem ar tik jaudīgu dzinēju ir tikai 3,6 sekundes, kas ir ļoti iespaidīgi.
Pārdošanā Audi RS6 Johann Abt Signature vajadzētu parādīties šī gada martā. Tajā pašā laikā modelis sākotnēji tiks piedāvāts pircējiem, kas ir ABT studijas kluba biedri, pēc tam visi pārējie kolekcionāri varēs piekļūt jaunumam.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация