Chevrolet Trailblazer apskats

1334
0
4-01-2023, 18:18
Autors:  work
Chevrolet Trailblazer ir jauns kompakts krosovers no ASV, kam nav nekāda sakara ar tāda paša nosaukuma 2010. gada modeli, kura ražošana tika pārtraukta piecus gadus pēc iznākšanas. Jaunā automašīna pirmo reizi tika demonstrēta Šanhajā 2019. gadā, un kopš tā laika tas ar neviennozīmīgiem panākumiem ir pārdots gan savā dzimtajā ASV, gan daudzās Eiropas valstīs.
Jaudas agregātu ziņā Chevrolet Trailblazer nevar lepoties ar izcilu sniegumu. Autobraucējiem ir pieejama standarta benzīna dzinēju līnija ar vidējo jaudu 150 ZS. Turklāt ir CVT, automātiskā vai sešpakāpju mehānika. Pilnpiedziņa, kas ir žēl, netika piegādāta.

Krosovera izskats ir diezgan patīkams un kopumā ir izgatavots modernā dizaina skolā. Iekļauts gludu līniju pārpilnība, obligātā LED optika un mākslinieciskie diski. Salons arī glīts un neķītri tipisks. Ir arī pieticīga, bet diezgan funkcionāla multimediju sistēma ar nelielu skārienekrānu.
Patiešām patīkami ir ļoti liela telpa salonā, divu zonu klimata kontroles klātbūtne, kā arī liels bagāžas nodalījums. Iespējams, tieši tāpēc krosoveram joprojām ir patērētāju pieprasījums starp ģimenes autobraucējiem, kuri novērtē šos aspektus automašīnā pirmajā vietā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация