Elektriskā krosovera Audi E-Tron testa brauciens

11 053
0
19-06-2021, 10:22
Autors:  admin

Vācu klasiskais elektriskais krosovers? Pat pirms kādiem 5 gadiem tas šķita vienkārši neiespējami. Šodien tā ir ikdienas realitāte, kas stāv zem simtiem tūkstošu autobraucēju logiem visā pasaulē. Jūs droši vien uzminējāt, ka mēs runājam par Audi E-Tron elektrisko automašīnu, kas sevi labi parādīja tirgū.

Automašīnas ārpuse ir līdzīga citiem Audi krosoveriem, kaut arī tai nav raksturīgas atšķirīgas iezīmes. Kopumā šis elektromobilis ir pildīts ar modernām tehnoloģijām un risinājumiem, tāpēc lielākā daļa jauno produktu atrodas tepat salonā, kur mūs sagaida liels skārienekrāna ekrāns, displeji uz durvīm un daudz kas cits.


Tehniski runājot, Audi E-Tron arī netrieca netīrumus uz sejas un lepojas ar ļoti lielu griezes momentu elektromotoru un ietilpīgu akumulatoru. Tās rezerves ir pietiekami 480 kilometriem WLTP ciklā, kas ir diezgan labs un pilnībā atbilst mūsdienu braucēju cerībām.

Dinamikā krosovers jūtas ļoti jautrs un nepiedzīvo zirgspēku trūkumu. Motora atgriešanās ir īpaši laba, veicot paātrinājumu, jo paātrinot nav nepieciešams gaidīt saķeri. Pretējā gadījumā tas ir tas pats ērtais krosovers no Audi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация