MQB-A0 platforma tika uzticēta Skoda izstrādei

1284
0
5-01-2023, 18:18
Autors:  work
Skoda jau sen un stingri iejutās VW grupas priekšnieku galvās kā atbildīgs izpildītājs, kuram var uzticēt dažādus dažādas sarežģītības pakāpes pasūtījumus. Šobrīd čehiem ir uzticēta jauna budžeta platforma ar nosaukumu MQB-A0, kas tiks izmantota visās jaunajās markas automašīnās, kā arī visā VW grupā.
"Ratiņu" izstrādei tika atvēlēti aptuveni 26 miljoni eiro, no kuriem lielākā daļa nonāks ražotņu aprīkošanā uzreiz pēc projektēšanas posma pabeigšanas. Pati kravas automašīna būs ar moduļu uzbūvi un derēs visām populārajām transportlīdzekļu klasēm, tostarp krosoveram, hečbekam un sedanam.

Attiecībā uz elektriskajiem transportlīdzekļiem, lai gan MQB-A0 atbalsta akumulatoru uzstādīšanu, tas joprojām ir paredzēts galvenokārt tradicionālajiem iekšdedzes dzinējiem, kas darbojas ar benzīnu vai dīzeļdegvielu. Galu galā viss Eiropas budžeta segments drīzumā neatteiksies no fosilā kurināmā un pāries uz elektriskajām sliedēm.
Pirmajiem modeļiem uz jaunās platformas vajadzētu nonākt pārdošanā 2024. gada beigās, un tāpēc Skoda inženieriem vēl ir pietiekami daudz laika, lai platformu novestu līdz loģiskam noslēgumam un pārdomātu visas tās detaļas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация