Latvijā veikts riepu protektora tests

11 131
0
18-06-2021, 18:25
Autors:  admin

Šī gada sākumā Latvijas ceļu policija veica neplānotu riepu pārbaudi nejaušiem transportlīdzekļiem. Pārbaudes rezultāti izrādījās nomācoši, jo daudzām automašīnām bija nepieņemami protektora dziļumi, kā rezultātā ar to īpašniekiem tika veikts skaidrojošs darbs, un dažiem pat tika uzlikti naudas sodi.

Vairāk nekā 15 procentiem no visiem pārbaudītajiem transportlīdzekļiem bija protektora dziļuma problēmas, teikts CSDD oficiālajā vietnē ievietotajā ziņojumā. Vienkārši sakot, ziemas riepas bija ārpus sezonas un tās bija jāmaina.


Atgādinām, ka standarta nepieciešamajam protektora dziļumam jābūt apmēram 4 milimetru lielumā. Tajā pašā laikā visvairāk "plikās" gumijas īpašnieks varēja lepoties ar tikai 0,31 milimetru rādītāju!

Policijas darbinieki veica atbilstošu darbu ar pārkāpējiem, un par īpaši dedzīgiem pārkāpējiem tika uzlikti naudas sodi. Vadītājiem arī paskaidroja, ka nepietiekams protektora dziļums ietekmē ceļu drošību un var kļūt par negadījumu avotu uz ceļa. Turklāt daži autovadītāji tika sodīti par uzstādītajiem un aizliegtajiem ksenona lukturiem, kas apžilbina pretimbraucošo automašīnu rindu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация