Incidents ar traktoru DAF pie Latvijas robežas

11 077
0
18-06-2021, 18:29
Autors:  admin

Vitebskas muita ir kļuvusi par vēl vienu liela mēroga speciālās tehnikas kontrabandas epicentru. Divas reizes nedēļā viņi mēģināja pārliecināt muitniekus, ka pilnībā aprīkots DAF vilcējs pēc dokumentiem maksā tikai 8 tūkstošus eiro. Darbinieki neticēja un aizliedza pārvadāt šos transportlīdzekļus pāri robežai.

Lietā bija iesaistītas divas DAF kravas automašīnas, kas tika ražotas attiecīgi 2012. un 2014. gadā. Automašīnas klusām pabrauca garām vairākiem kontrolpunktiem, bet uzbrauca Vitebskas izpildu muitas darbiniekiem, kuri pārbaudīja abas kravas automašīnas.


Uz kuģa netika atrastas preces, kas bija aizliegtas pārvadāšanai, taču pašas automašīnas uz pavadzīmēm parādījās kā ārkārtīgi lētas, kas brīdināja muitniekus. Tā rezultātā bija jāpārbauda reģistrācijas numuri un jāpaaugstina vēsturiskie dati. Izrādījās, ka abas kravas automašīnas tika nozagtas kopš 2018. gada.

Tādējādi pārmērīgi zemā cena, ko noziedznieki izrakstīja viltus rēķinos, lai maksātu mazāk muitas, kļuva par iemeslu viņu aizturēšanai un lietas izmeklēšanai. Protams, kravas automašīnu īpašnieki paziņo par pilnīgu nevainību automašīnu zādzībā un noliedz saistību ar kravas automašīnu noziedzīgo pagātni.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация