Testa brauciens Ford Focus universālis

1997
0
22-10-2022, 10:26
Autors:  admin

Ford var droši saukt par amerikāņu VW grupu gan izgatavoto modeļu skaita, gan kopējā tirgus pārklājuma ziņā. Slavenais Ford Focus kļuva par populāru favorītu gandrīz uzreiz pēc tā izlaišanas, tāpēc modeļa atbrīvošana universālā šķiet pilnīgi dabiska ideja. Kopumā sanāk - darba zirgs no Ford firmas.

Universāls, kura pamatā ir Ford Focus, izskatās diezgan jauki. Ar priekšu, kā jūs zināt, jautājumi nerodas, savukārt universāla aizmugure ir diezgan standarta un piepildīta ar stingrām līnijām un pārbaudītām proporcijām. Kopumā dizaineri nekļuva pārāk gudri, bet tā vietā darīja visu atbilstoši standartam.


Runājot par jaudu, arī modelim netika atņemts, universālim nodrošinot labu benzīna dzinēju līniju ar paaugstinātu efektivitāti. Patiesībā jaudas ir pietiekami pat automašīnai, kas ir piekrauta ar pasažieriem, tāpēc jums noteikti nevajadzētu uztraukties par tā kravnesību.

Arī Ford Focus vadīšana ir patīkama un izraisa tikai vispozitīvākās emocijas. Stūres sistēma lieliski nodod pilnīgas kontroles sajūtu pār automašīnu, savukārt automātiskā pārnesumkārba joprojām lieliski veic savu darbu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация