Posaidons sūknēja Mercedes-AMG E 63 S universālu

11 024
0
19-06-2021, 05:39
Autors:  admin

Tūninga birojs Posaidons mīl strādāt ar Mercedes automašīnām. Šoreiz puiši par pamatu ņēma Mercedes-AMG E 63 S, kas pati ir uzlabota standarta modeļa versija. Veiktā darba rezultātā bija iespējams paaugstināt universāla jaudu, kā arī uzburt tā ārējos datus.

Sāksim ar motoru, kuru modelī pārstāv diezgan jaudīgs V8 motors. Šī skaista vīrieša atgriešanās mikroshēmu regulēšanas un jaunu turbokompresoru uzstādīšanas rezultātā palielinājās līdz 940 ZS. un 1280 ņūtonmetru griezes momentu, kas, redziet, ir diezgan iespaidīgs, ņemot vērā, ka mums priekšā ir pilnvērtīgs universāls.


Automašīnas dizainā ir daudz izmaiņu. Mercedes-AMG E 63 S saņēma sporta virsbūves komplektu, jaunu optiku, šiks radiatora režģi no pilna titāna, kā arī vairākus interesantus virsbūves elementus no oglekļa šķiedras. Tika pārveidots arī interjers, kas bija pārklāts ar dārgāku ādu.

Automašīna tiks izlaista ierobežotā tirāžā un tiks pārdota tiešā izsolē. Izlaišanas datums vēl nav precīzi zināms, taču saskaņā ar dažiem ziņojumiem modelis ir gaidāms līdz šīs vasaras beigām. Kā Mercedes automašīnu faniem mums vienkārši jāgaida!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация