Haval F7 un F7x ir piedzīvojuši labu pārveidošanu

1265
0
7-01-2023, 18:20
Autors:  work
Ķīniešu kompaktie krosoveri Haval F7 un F7x ir piedzīvojuši vēl vienu un ļoti labu restilingu. Abi automobiļi pārdošanā nonāca aptuveni pirms trim gadiem un gandrīz uzreiz kļuva par zīmola flagmaņiem savu tehnisko parametru un pieejamo cenu dēļ. Kā ķīnieši šoreiz spēs iepriecināt savus līdzjutējus? Paskatīsimies!
Lielākā daļa attīstības centienu bija vērsti uz dizainu un ārējām inovācijām. Tātad modelis ieguva ļoti stilīgus vieglmetāla diskus, jauku plastmasas buferi, elegantu optiku un dažus glītākus virsbūves elementus ar tagad modē esošajiem apzīmogotajiem apzīmogotajiem elementiem.

Dzinēju līnija tika atstāta nemainīga, lai gan daži dzinēji tagad atbalsta visu riteņu piedziņu, kas iepriekš bija pieejama tikai spēka agregātu labākajām versijām. Tāpat no jaunajiem produktiem jāizceļ multimediju sistēma ar lielu skārienekrānu, kas tiešām izskatās moderni un nodrošina saimniekiem visas nepieciešamās funkcijas.
Atjauninātajiem krosoveriem pārdošanā vajadzētu parādīties šī gada martā. Tajā pašā laikā automašīnas būs pieejamas ne tikai to dzimtajā Ķīnā, kā tas bieži notiek ar pārveidotajām versijām, bet arī daudzās Eiropas un NVS valstīs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация