Izteiksmīgais Kia GT4 Stinger konceptauto

1277
0
29-12-2022, 04:02
Autors:  work
Spiediens uz konkurentiem no Kia nemazinās. Korejieši vēlas pārsteigt Detroitas autoizstādes apmeklētājus ar koncepciju, kas pievērsīs uzmanību dizainam, kas ir pilns ar izteiksmi un raksturu.

 To sauc par GT Stinger, un šodien Kia sniedz mājienu, ko sagaidīt no gaidāmā jaunuma. Kia GT4 Stinger Concept ārpuse tika izstrādāta Amerikas dizaina centrā Kalifornijā. Automašīnai jāizceļas ar dinamisku, izteiksmīgu dizainu, kam jāatspoguļo tā sportiskais raksturs. Kamēr var redzēt, kā izskatīsies jaunā auto kopējais siluets un priekšpuse. Nākamā viegli atpazīstamā radiatora režģa variācija, kas nedaudz pārveidotā formā ir labi zināma no citiem Korejas zīmola modeļiem, nebija pārsteigums.

 Taču jāatzīst, ka platā, izstieptā forma izskatās ļoti iespaidīgi, tāpat kā šaurās gaismas diožu joslas, kas uzlabo GT4 Stinger priekšpuses plēsonīgo izteiksmi. Turklāt zem priekšējā bufera atradīsies oglekļa šķiedras sadalītājs, un 20 collu riteņi rotā šī sporta auto asis. Starp citu, bufera virsbūves daļu krāsošana, tai skaitā, tika veikta, izmantojot modernās tehnoloģijas.Korejieši savu darbu definē kā 2 + 2. Tas nozīmē, ka priekšā būs divas pilnvērtīgas vietas, bet aizmugurē maksimums somām. Kļuva zināms, ka par piedziņu atbildēs 2 litru turbodzinējs ar 315 ZS jaudu. ar. Ir vērts uzsvērt, ka piedziņa tiks veikta uz aizmugurējiem riteņiem. Detalizētāku informāciju ražotājs vēl nav padalījies, un atliek vien gaidīt janvāra vidu, kad Detroitā tiks oficiāli prezentēts Kia GT4 Stinger Concept.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация