Gadā Latvijā reģistrētas 67 retro automašīnas

1277
0
10-01-2023, 15:22
Autors:  work
Pērn Latvijā reģistrētas 69 antīkās automašīnas, kas vecākas par 30 gadiem. Par to paziņoja valsts Automobiļu asociācijas reģistrācijas nodaļa, kas uztur detalizētu statistiku un kopīgo to ar visiem savā oficiālajā vietnē.
Retākais reģistrētais auto ir ekskluzīvais britu limuzīns Daimler DE-27 Hooper Limousine, kas izlaists 1947.gadā. Tajā pašā laikā automašīna ir saglabāta ideālā stāvoklī, un lielākā daļa tās detaļu un komplektu ir noliktavā. Kopumā tika saražoti 50 no šiem auto, kurus tobrīd izmantoja karaliskās ģimenes pārstāvji.

Ja mēs runājam par vecāko retro automašīnu pēdējā gada laikā, tad tā bija Buick Eight Series 50, kas tika izlaista 1935. gadā ASV. Atšķirībā no ekskluzīvā limuzīna, šis Buick bija sērijveida auto, un tāpēc daudzi no tiem ir saglabājušies visā pasaulē. Taču arī šī Latvijas retro klasikas pārstāve, neskatoties uz savu vecumu, ir apbrīnojami labi izdzīvojusi.
Kā redzam, neskatoties uz dažādām krīzēm un ne to labāko finansiālo situāciju, vintage auto kolekcionāri turpina investēt savā dārgajā hobijā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация