Pārbaudes brauciena krosovers Dodge Journey

11 005
0
23-10-2022, 10:26
Autors:  admin

Amerikāņu krosovers Dodge Journey ir formas taupības, komforta un atturīgas varas piemērs. Automašīna daudzos veidos izskatās kārtīga un kopumā jūtas kā lielisks modelis ikdienas lietošanai. Kā Dodge var iepriecināt izlutinātos krosoveru cienītājus? Izdomāsim!

Pirmkārt, pārsteidzoša ir modeļa iekšējā un ārējā apdare, kas ir pēc iespējas lakoniskāka. Stingras formas, atturīgas līnijas un visuresošās štancēšanas un pretenciozitātes noraidīšana devās šīs automašīnas priekšrocības. Neskatoties uz visu iepriekš minēto detaļu neesamību, tās dizains izskatās lieliski gan no iekšpuses, gan ārpuses.


Turklāt jāatzīmē diezgan jaudīgs barošanas bloks, kas paslēpts zem modeļa pārsega. Motors ir labs 170 ZS benzīna dzinējs, kas var darboties gan ar sešpakāpju manuālo, gan automātisko pārnesumkārbu.

Runājot par vadāmību, Dodge Journey klusi iesprādzēs daudzus konkurentus jostā, jo tam ir sava veida pasakaini informatīva stūre. Turklāt ir gandrīz perfekta balstiekārta, kas lieliski tiek galā gan ar asfalta segumu, gan ar vieglo bezceļa režīmu, kas, starp citu, ir šeit!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация