Kia Sportage Hybrid iepriecinās ar savu ekonomiju

1347
0
25-11-2022, 13:44
Autors:  work
Dienvidkorejas uzņēmums Kia iepriecināja klientus ar jauno Kia Sportage Hybrid, kas būs maksimāli ekonomisks un praktisks visos aspektos. Auto saņems veselu virkni tehnisko izstrādņu, kā arī modernu dizainu, kas bija rezervēts augstākas kvalitātes modeļiem un elektromobiļiem.
Zem modeļa pārsega slēpjas hibrīda spēkstacija, kuru pārstāv benzīna dzinēja ar 229 zirgspēku jaudu, kā arī viens elektromotors ar 44 kW jeb 60 zirgspēku jaudu. Tajā pašā laikā ir bufera akumulators ar jaudu aptuveni pusotru kWh.

Protams, šo akumulatoru nevar uzlādēt no kontaktligzdas, jo tas kalpo tikai degvielas taupīšanai. Runājot par patēriņu, ko ražotājs deklarē vidēji 6,03 litri uz 100 km. Tajā pašā laikā pilna benzīna bāka ļaus nobraukt aptuveni 805 km. kas nav tik daudz. Taču tvertne tika speciāli izgatavota ne pārāk apjomīga, lai samazinātu hibrīda svaru.
Ārēji modelis atgādina Japānas autobūves labākos mūsdienu pārstāvjus. Šeit ir līdz mazākajai detaļai noslīpēts dizains, tiecīgs virsbūves siluets, šiks LED optikas un disku komplekts, kā arī daudzi interesanti virsbūves elementi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация