Rīgā tika atvērta elektrisko transportlīdzekļu uzlādes stacija

11 027
0
18-06-2021, 18:25
Autors:  admin

Latvijas galvaspilsēta nesen saņēma pirmo elektrisko transportlīdzekļu uzlādes staciju. Šis solis ir vairāk nekā savlaicīgs, jo elektriskais transports sāk uzņemt impulsu visā pasaulē un ir īpaši aktīvs Vecās pasaules valstīs. Pilsētas administrācija plāno izveidot atbilstošu infrastruktūru, kas veicinātu videi draudzīgu transportlīdzekļu attīstību.

Augstsprieguma stacija parādījās adresē - Bauskas ielā 86, tieši pretī satiksmes drošības centra klientu apkalpošanas centram. Kā norāda personas, kas atbildīgas par projekta īstenošanu, šī stacija ļaus uzlādēt dažādu marku automašīnas un pilnībā atbalsta ātrās uzlādes funkciju, pateicoties kuru automašīnu var nodot lietošanai gatavā stāvoklī tikai 30 minūtēs.


Kas attiecas uz atbalstītajiem modeļiem, stacija darbojas saskaņā ar Combo2 un CHAdeMO standartiem, kurus atbalsta attiecīgi Eiropas un Āzijas tipa elektromobiļi. Šāda veida automašīnu uzlādēšanai ir paredzēti īpaši unikālas formas savienotāji, tāpēc nebūs neskaidrību.

Kopumā projekts solās būt ļoti populārs. Tuvākajā nākotnē administrācija plāno atvērt vēl vairākus augstsprieguma punktus galvaspilsētā un tuvējās apdzīvotās vietās. Ilgtermiņā uzlādes staciju elektrotīklam vajadzētu aptvert visu valsti.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация