Latvijā noskaidroja galvenās autobraucēju bailes

11 047
0
18-06-2021, 18:26
Autors:  admin

Apdrošināšanas aģentūra ERGO, veicot tirgus izpēti, ir veikusi plašu Latvijas autobraucēju aptauju. Aptaujas rezultātā aģentūras darbinieki uzzināja, kādas bailes pavada dažādu dzimumu autovadītājus, kā arī procentos uzzināja, kuras satiksmes situācijas visvairāk biedē transportlīdzekļu īpašniekus.

Izrādījās, ka lielākā daļa sieviešu pie stūres nopietni baidās pārvietoties pa ledainajām ziemas ielām. Turklāt ievērojams skaits meiteņu pauda bažas par pārvietošanos pa nezināmu maršrutu. Tikai 4 procentus aptaujāto sieviešu iebiedē automašīnas novietošanas process.


Vīriešus visbiežāk izsauc citi satiksmes dalībnieki, kas pārvietojas vai nu pārāk lēni, vai, gluži pretēji, pārāk ātri. Ievērojama vīriešu daļa arī pauž bažas par braukšanu sarežģītos laika apstākļos, piemēram, stipras lietusgāzes vai pretvējš.

Sievietes savukārt maz uzmanības pievērš citu satiksmes dalībnieku braukšanas stilam. Tajā pašā laikā daiļā dzimuma pārstāvēm ir zināmas grūtības ar sarežģītu apļveida krustojumu un krustojumu krustojumu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация