Mansory F8XX izrādās ļoti ātrs sporta auto

11 044
0
19-06-2021, 05:41
Autors:  admin

Mansory F8XX ir ļoti gaidīts projekts, kura pamatā ir Ferrari F8 Tributo, kas ir dziļa sporta kupejas pārveidošana. Vairāku gadu rūpīga darba rezultātā starp vidēja motora sporta automašīnām bija iespējams radīt īstu pērli. Sīkāka informācija par šo automašīnu ir tālāk mūsu pārskatā.

Uzreiz pievērš uzmanību krāsains un diezgan sportisks Ferrari F8 Tributo izskats, kas saņēma sporta ķermeņa komplektu, foršu spoileri, jaunus lokus un svaigu optiku. Tas viss kupejā rada pievilcīgu un agresīvu tēlu, kas lieliski iekļaujas automašīnas pamata ārējā apdarē.


Jauninājumi ir arī salonā, kur tiek prezentēts jauns stūre, pārveidots vadības panelis, ērti sēdekļi ar galvas balstiem un sānu atbalstu aizmugurē, kā arī pilnvērtīga klimata kontrole.

Tomēr galvenie jauninājumi ir paslēpti zem pārsega, kur slēpjas iespaidīgs V8 motors. Tas paspēja paātrināties līdz 880 ZS. un 960 ņūtonmetru griezes momentu, kā rezultātā paātrinājuma dinamika līdz simtiem tagad ir tikai 2,6 sekundes! Kopumā Ferrari F8 Tributo modernizācija bija simtprocentīgi veiksmīga!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Pievieno komentāru
Авторизация
Регистрация